SharpSpring Mail+ piyasaya çıkıyor: e-posta pazarlama ve DAHA fazlası

10 yıldan fazla bir zaman e-posta pazarlama çözümleri ürettikten sonra cesur bir adım atarak müşterilerimize daha fazlasını sunuyoruz. GraphicMail artık SharpSpring Mail+ — ve farkı sadece isim değişikliği değil. SharpSpring Mail+ size sıradan ESP sistemlerinin sunduğu fonksiyonları ve teslimatlarının yanı sıra bir adım öteye giderek kişileriniz hakkında daha çok ayrıntı verebilecek güçlü pazarlama özellikleri sunuyor.

Tabloya Neler Ekledik

Üstün Kişiselleştirilmiş E-postalar Gönderin

“E-posta yağmurlarına” bir son verin, dönüşüme yol açan hedefli mesajlar oluşturun. Kişilerin satın alma sürecindeki kritik noktalarında en doğru bilgiyi göndermek için dinamik içerik ve gelişmiş bölümleme kullanın. Güzel e-postalara giden yolda, WYSIWYG editörümüz, her cihaza uygun responsive e-posta şablonlarımızla sürükle ve bırak.

Dönüştürücü Formlar Oluşturun

SharpSpring Mail+ sürükle ve bırak editörü ile, web geliştiricisine ihtiyaç duymadan, formları dakikalar içersinde oluşturup güncelleyebilirsiniz. Formların markanıza uyması için CSS ekleyin ve sizin için önemli bilgileri yakalamak için özel alanlar ekleyin. Site takibi alanları tekrar gelen ziyaretçiler için otomatik doldurma yaparak, form dönüşümlerini geliştirir. Hatta 3. parti ve yerel formlardan alanları eşleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Bölümleme

Demografik bilgi sıkıcıdır. Kişilerin tam olarak tıklamalarına neden olan şeyin ne olduğunu öğrenmek için tıklama sonrası takibi kullanın. Davranışa dayalı bu bilgiyle dinamik listeler inşa edin ve kişiye ikna edici epostalar gönderin.

Davranışa Dayalı Takip ve Ayrıntılı Bilgiler

SharpSpring Mail +, kişilerin “tıkladıktan sonra” ne yaptıklarını takip ederek, teslimat, açılma ve tıklanma raporlarının ötesine geçer. Ziyaretçi Kimliği, her sayfa ziyaretini ve form doldurmaları takip ederek kişinin markanızla nasıl ilgilendiğini görsel bir zaman çizelgesinde görmenizi sağlar.

Temel Pazarlama Otomasyonu

Kişilerle iletişimde kalmak için iş akışlarını ve görevleri kullanın ve davranışlarına otomatik reaksiyon verin. Mesela, müşterileri satın alma kararları konusunda eğitici bilgiler içeren bir kampanya yaratın ve müşteri satın almaya hazır göründüğünde de bir indirim teklifi yollayın.

Eyleme Geçilebilir Veriler ve Ayrıntılı Bilgiler

Gelişmiş analizler ışığında bilgi yönlendirmeli kararlar alın. Tabiki teslimatlar, açılma ve tıklanmalar hakkında gerçek zamanlı istatistiklerimiz var, fakat SharpSpring Mail+ davranışa dayalı takibi, form öngörüleri ve diğer güçlü ölçekleri ile bunun ötesine geçiyor.

Kullanımı Kolay, Kolay Entegre Edilebilir

Pazarlama karmaşıktır. E-posta pazarlama platformunuz karmaşık olmamalı. SharpSpring Mail+’ın sezgisel arayüzü sizi kaldırır ve hızla koşturmaya başlar. Üstüne üstluk kullanmakta olduğunuz aplikasyonlar ile entegrasyonu da sizin için zahmetsiz bir hale getirdik.  

Bu geliştirilmiş özellikler ve araçlar hakkında daha fazla bilgi edinin ve SharpSpring Mail+’nın pazarlamanızı gelen kutusunun ötesine nasıl taşıyacağını öğrenmek için blogumuzla iletişimi koparmayın, çünkü modern e-posta pazarlama tıklamadan sonrasından başlar.

 


  • Author: maryka.burger

  • Maryka has worked across multiple industries ranging from hard news journalism to digital tech companies and advertising. She is an expert at building online presence, and offers a wealth of knowledge on digital marketing, social media and automation trends to agencies and digital start-ups.