Tüm E-posta Özellikleri:

Süper Ötesi Kişiselleştirilmiş E-Postalar Gönderin

Tasarımcılar için E-Posta Editörü

SharpSpring Mail+ sürükle bırak , WYSIWYG, ile koda ihtiyaç duymadan güzel ve tepkisel e-postalar oluşturun. Sezgisel parçalı ekran sürekli olarak dizaynınızı görmenize, içerik bloklarınızı yeniden düzenlemenize, marka öğelerinizi kolayca bir araya getirmenize olanak sağlar.

Email Editor Built for Designers

Kendi Kendinize Oluşturabileceğiniz Her Cihaza Uyumlu Responsive Şablon Kütüphanesi

SharpSpring, akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler dahil olmak üzere her türlü cihazda harika görünen onlarca şablona sahiptir. Veya kendi tamamen özelleştirilebilir HTML şablonunuzu oluşturun ve markanızı desteklemek için bazı bölümleri kitleyin ve kapalı tutun.

Dinamik E-posta İçeriği

O kedilerden hoşlanır. Diğeri köpeklerden. İkisine de hitap eden tek bir e-posta gönderin. Farklı görselleri, mesajları ve CTA'ları, ayrı ayrı kişiselleştirilmiş e-postalar yaratmaya gerek duymadan, her bir kişinin benzersiz özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarına göre göstermek için dinamik e-posta içeriğini kullanın.

Dynamc Email Content
Custom Merge Variables

Özel Birleşim Değişkenleri

Sizin için önemli kişi bilgilerini yakalaması için özel alanlar oluşturun. Bu bilgileri “Merhaba < >” gibi, geleneksel e-postaların, ötesine geçerek kişi ile alakalı e-postalar göndermek için kullanın. (Not: gerekli olan tüm birleşim değişkenlerini size sunuyoruz.)

HTML Editör

Daha fazla kontrol mu istiyorsun? Bir e-postayı düzenlerken sayfadan ayrılmadan HTML görünümüne çabucak geçin.

HTML Editor
Folders to organize email templates

Organize ve Kullanışlı

E-postaları ve şablonları klasörler halinde gruplandırın. İçeriklerini ön izlemek için imleci üzerinde bekletin. Gelecekteki projelerinizde bir başlangıç noktası olarak kullanmak için e-postaları ve şablonları kopyalayarak zamandan tasarruf edin!

A/B Testi

Hangi fikrinizin en iyi çalıştığını görmek için deney. E-posta kampanyanızın ikna ediciliğini artırmak için yeni bir tasarım, konu satırı, aksiyona çağrı veya herhangi bir başka değişikliği test edin.

Email A/B Testing
Test Before You Send

Göndermeden Önce Test Edin

E-postanızı listenize göndermeden önce, kendinize ve iş arkadaşlarınıza linklerin, imlanın, dilbilgisi ve diğer önemli bilgilerin kontrol edilmesi amacı ile önizlemesini gönderin.

E-posta Analizleri

Tıklamalar, açılmalar, sekmeler ve teslimatlar istatistiklerini gerçek zamanlı izleyerek e-posta kampanyanızın başarısını takip edin.

Email Analytics
Advanced Email Analytics

“Tıklamadan Sonra” Takip

Kişilerin e-postaya tıkladıktan sonra nereye gittiklerini bilin. Ziyaretçi Kimliği, kişilerin nereden geldiklerini, ziyaret ettikleri her bir sayfayı ve sitede ne kadar kaldıklarını takip eder. Kişilerin markanız ile açmalar, tıklamalar, form doldurmaları ve sayfa ziyaretleri ile nasıl etkileşime geçtiğini görsel bir zaman çizelgesi ile görmenizi sağlar.

E-posta İş Akışları

Kişileri alım yapmaya ikna etmek için güçlü e-posta kampanyalarını otomatik olarak kurgulayın. Kişilerin eşsiz satın alma süreçlerinde kritik noktalarda davranışa dayalı iş akışları ile ilgilerini çekin.

Email Workflows
Auto responder sand Trigger Emails

Otomatik Yanıtlayıcı ve Tetikleyici E-postalar

Onay mesajları, etkinlik uyarıları veya kısa kişisel notlar gönderin. Kişiselleştirilmiş, alakalı ve zaman ayarlı mesajların otomatik gönderilmesi için tetikleyicilerimiz ve filtrelerimiz var.

RSS Otomasyonu

Herhangi bir RSS beslemesinden yeni blog yazıları, takvim elemanları veya yeni makaleleri gönderin. Küçük görsel, başlık, tarih veya diğer değişkenleri içerip içermediğini seçin SharpSpring Mail+ besleme içeriği içeren e-postalar oluşturur ve besleme içeriği her güncellendiğinde veya günlük aylık sıklıklarla bir listeye gönderim yapar.

RSS Automation