Platform Özellikleri:

Tüm entegrasyon özelliklerini açtığınızda ortaya çıkan özellikler.

Güçlü E-posta Teslimatı

SharpSpring Mail+, SMTP'nin dünyaca ünlü teslimat platformu üzerine inşa edilmiştir. SMTP, 10 yıldan fazla bir süredir milyarlarca e-postayı gelen kutusuna ulaştırmanın verdiği tecrübe ile teslimatta endüstri lideridir.

Powerful Email Delivery

Bağlamsal Yardımlı Basit Kullanıcı Arayüzü

SharpSpring Mail+'ın sezgisel arayüzü 100'den fazla video ve makale içeren bağlamsal yardım kütüphanesi ile desteklenmektedir. Aramaya ihtiyaç duymazsınız, aplikasyonun onlara ihtiyaç duyduğunuz her sayfasında bulunurlar. Sadece SpringBoard Yardımı tıklayın.

Simple User Interface with Contextual Help

Limitsiz Kullanıcı ve Denetim Masası

Kullanıcı rolleri atayarak erişimleri kısıtlayın ve bilgileri koruyun. SharpSpring Mail+ denetim masası oluşturur, böylelikle listeleri, formları, e-postaları ve iş akışlarını kimin oluşturduğunu ve düzenlediğini görebilirsiniz.

Genel CMS Uyumluluğu

SharpSpring Mail+ formları, tüm önemli CMS’lerle çalışır. WordPress, Drupal, ExpressionEngine ve Joomla!, desteklediğimiz CMS’lerden yalnızca birkaç tanesidir.

API ve Zapier Entegrasyonları

SharpSpring Mail+'yı halihazırda kullandığınız uygulamalara bağlayın. Geliştirici API'miz ile kullanacağınız dili seçin (Java, Ruby, Perl, PHP, Python, vb.). Veya Zapier entegrasyonları kullanarak, bir programcının yardımı olmadan, birkaç dakika içinde SharpSpring Mail+'yı yüzlerce uygulamayı bağlayın.

API and Zapier Integrations

Postback Verileri ve 3. Parti Entegrasyon

Bir Postback URL'si ekleyerek SharpSpring verilerini istediğiniz uygulamaya ya da veri tabanına iletin.

3rd-Party Postback Integration

Bayiler veya Kurumsal Şirketler için Tek Oturum Açma İmkanı

Tek bir konsoldan müşteri veya departman hesaplarını yönetin. Ana ve alt hesaplar arasında geçiş yapmak için yeniden giriş yapmanıza gerek yok. Ayrı kalması gereken şeyleri ayrı tutun, fakat herşeye kolayca erişin. E-posta şablonları yaratın ve paylaşın ve markanızı desteklemek için seçtiğiniz bölümleri kitleyip kapatın.

Single Sign-On for Resellers or Corporations

Ölçülebilir, Güvenli

SharpSpring Mail+ gereğinden fazla bir servis sağlayıcısı mimarisi kullanır, çok ayrıntlı denetimlerle verilerinizi güvende tutar.

Scalable and Secure platform

Platformu Yeniden Markalayın

Uygulamanın kendinize ait hale getirin - SharpSpring Mail+ yeniden markalanabilir. Logonuzu ekleyin ve marka öğeleriniz ile kişiselleştirmek için renk şemaları arasından seçim yapın.

Rebrandable platform