Formlar:

Dönüştüren Formlar Oluşturun

Zarif Sürükle-Bırak Form Oluşturucusu

SharpSpring Mail+'nın dahili dinamik form oluşturucusu, kaşla göz arasında formları yaratır ve günceller. Formları özelleştirerek web sitenize uyumlu hale getirmek için CSS kullanın. Alanları hızlıca yeniden düzenleyin ve sitenizdeki değişiklikleri anında görün.

Drag and Drop Form Builder

Özel Alanlar

SharpSpring Mail+ bir düzineden fazla farklı kişi alanı ile donatılmıştır. Fakat her sektör kendine özgüdür. İhtiyacınız olan kadar veriyi elde etmek için özel alanlar oluşturun. Sonra bu bilgileri listeleri bölümleme veya e-postaları kişiselleştirmek için kullanın.

Custom Fields

İlgi Çekici Aksiyon Alma Çağrısı Düğmeleri Oluşturun

Form oluşturucuda herhangi bir yazılım ya da tasarımcıya gerek duymadan özel aksiyon alma çağrısı(CTA) düğmeleri oluşturun.

Compelling CTA

Otomatik Doldurma Tekrar Gelen Ziyaretçileri İkna Eder

SharpSpring Mail+ izlemesi, veri girişi doldurma zahmetini ortadan kaldırmak amacı ile bilinen ziyaretçiler için form alanlarını doldurur ve form dönüşümünü önemli ölçüde arttırır.

Autocompletion

Form Performansını Ölçün

Güçlü form ölçüleri hangi formların calıştığını görebilmenizi, sonuçları kıyaslayabilmenizi ve dönüşüm için optimize edebilmenizi sağlar.

Measure Performance

3. Parti ve Yerel Formlar

Kendi formlarınız mı var? Formları SharpSpring Mail+'a eşleştirmek için eşleştirme aracımızı kullanın. FormStack, Gravity Forms, Wufoo, Sugar ve Salesforce dahil bütün ana form yapıcılar ile çalışmaktayız.

Genel CMS Uyumluluğu

SharpSpring Mail+ formları, tüm önemli CMS’lerle çalışır. WordPress, Drupal, ExpressionEngine ve Joomla!, desteklediğimiz CMS’lerden yalnızca birkaç tanesidir.

Universal CMS Compatibility

Postback Verileri ve 3. Parti Entegrasyon

Bir Postback URL'si ekleyerek SharpSpring verilerini istediğiniz uygulamaya ya da veri tabanına iletin.

Postback URL