Pazarlama Otomasyonu:

Kritik Noktalarda Kişilerin İlgisini Çekin

İş Akışları ve Görevler

SharpSpring Mail+’nın güçlü, kullanımı kolay kuralları pazarlama otomasyonu motorunu basitleştirir. Kişilerin satın alma karar aşamasında, eğitici drip e-posta kampanyaları ile ilgilerini sıcak tutarak onları satın almaya hazır hale getirin.

Workflows and Tasks

Tetikleyiciler ve Filtreler

Kişi davranışına dayalı iş akışlarını başlatmak için tetikleyiciler kurun. Aksiyonları ve ilgi alanlarını bölümlemek için filtreler kullanın.

Triggers and Filters

Dinamik Listeler

Kişiler liste kriterlerine uyduğunda otomatik olarak güncellenen kurala dayalı listeler oluşturun. Kişilerin form doldurmak veya web sitenizdeki belirli bir sayfayı ziyaret etmek gibi hareketlerine bağlı olarak eklenmesi ve çıkarılması.

Dynamic Lists

E-posta ve Metin Uyarıları

Web sitenizi iki yönlü bir iletişim aracına dönüştürün. Kişi önemli bir sayfayı ziyaret ettiğinde şirket içi personeli bilgilendirecek bir iş akışı tetikleyin. Kişilerin satın almaya ya da harekete geçmeye yakınlaştıklarını bilin.

Emails and Text Alerts

Dinamik E-posta İçeriği

O kedilerden hoşlanır. Diğeri köpeklerden. İkisine de hitap eden tek bir e-posta gönderin. Farklı görselleri, mesajları ve CTA'ları, ayrı ayrı kişiselleştirilmiş e-postalar yaratmaya gerek duymadan, her bir kişinin benzersiz özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarına göre göstermek için dinamik e-posta içeriğini kullanın.

Dynamic Email Content

RSS Otomasyonu

Herhangi bir RSS beslemesinden yeni blog yazıları, takvim elemanları veya yeni makaleleri gönderin. Küçük görsel, başlık, tarih veya diğer değişkenleri içerip içermediğini seçin SharpSpring Mail+ besleme içeriği içeren e-postalar oluşturur ve besleme içeriği her güncellendiğinde veya günlük aylık sıklıklarla bir listeye gönderim yapar.

RSS Automation

Postback Verileri ve 3. Parti Entegrasyon

Bir Postback URL'si ekleyerek SharpSpring verilerini istediğiniz uygulamaya ya da veri tabanına iletin.

Postback Data and 3rd-Party Integration

Autoresponders and Trigger Emails

Send confirmation messages, event alerts, or a quick personal note. We’ve got triggers and filters to automatically send personalized, relevant, timely messages.

Auto responders and Trigger Emails