Raporlar & Analizler:

Gürültüden Uzaklaşın

E-posta Analizleri

Tıklamalar, açılmalar, sekmeler ve teslimatlar istatistiklerini gerçek zamanlı izleyerek e-posta kampanyanızın başarısını takip edin. Karşılaştırmak ve optimize etmek için A / B testini kullanın.

email analytics

"Tıklama Sonrası" Takip

Kişilerin e-postaya tıkladıktan sonra nereye gittiklerini bilin. Ziyaretçi Kimliği, kişilerin nereden geldiklerini, ziyaret ettikleri her bir sayfayı ve sitede ne kadar kaldıklarını takip eder. Kişilerin markanız ile açmalar, tıklamalar, form doldurmaları ve sayfa ziyaretleri ile nasıl etkileşime geçtiğini görsel bir zaman çizelgesi ile bilin.

After click tracking

Form Öngörüleri

Kuvvetli form ölçüleri hangi formların çalıştığını görebilmenizi, sonuçları kıyaslayabilmenizi ve dönüşüm için optimize edebilmenizi sağlar.

Form Insights

Birden Çok WebSitesi Takip Edin

İstediğiniz kadar siteyi izleyin ve onları tek yerden takip edin. Müşteriler hakkında öngörü elde etmeye başlamak için birkaç saniye içinde bir web sitesine, mikrositeye, blog’a ya da açılış sayfasına bir takip kodu parçacığı ekleyin.

multiple devices

Birden Çok Cihazda Takip Edin

SharpSpring Mail+ bir kişinin sitenizi ziyaret etmek için kullandığı her türlü cihazı, akıllı telefonlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere algılar ve takip eder.

Multiple devices

Google Analytics

Google Analytics'de, SharpSpring Mail+ tarafından gönderilmiş e-postaların trafiğini kolayca görün.