Kişi Öngörüleri:

Davranış Tabanlı, "Tıklama Sonrası" Takibi

Geliştirilmiş Kişi Yöneticisi

İnsanlar bir isim ve bir e-postadan fazlasıdır. SharpSpring Mail + kişi yöneticisi; fotoğraflar, Facebook ve Linkedln gibi sosyal medya hesaplarına bağlantılar ve markanızla nasıl etkileşime geçildiğine dair görsel bir zaman akışı içerir, açılmalar, tıklanmalar, doldurulan formlar ve sayfa ziyaretleri.

Advanced Contact Manager

Ziyaretçi Kimliği Kişi Davranışlarını Takip Eder

Ziyaretçi Kimliği, sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini, nereden geldiklerini, ziyaret ettikleri belirli sayfaları ve sitede ne kadar kaldıklarını öngörmek amacı ile davranışa dayalı takibi kullanır.

Birden Çok Cihazda Takip Edin

SharpSpring Mail+ bir kişinin sitenizi ziyaret etmek için kullandığı her türlü cihazı, akıllı telefonlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere algılar ve takip eder.

multiple devices

E-posta ve Metin Uyarıları

Web sitenizi iki yönlü bir iletişim aracına dönüştürün. Kişi önemli bir sayfayı ziyaret ettiğinde şirket içi personeli bilgilendirecek bir iş akışı tetikleyin. Kişilerin satın almaya ya da harekete geçmeye yakınlaştıklarını bilin.

Emails and Text Alerts

Özel Alanlar

Her sektörün edinmesi gereken özel bilgiler vardır. SharpSpring Mail+ ihtiyacınız olan veriyi elde etmek için sayısız özel alana sahiptir. Ücretsiz form metin kutuları, seçim listeleri veya neye ihtiyacınız varsa o. Alanların olası kombinasyonlarına göre bölümleme, rapor çalıştırma ve listeleri dışa aktarma.

Custom Fields